Sayfamdaki çalışmaları bulmak için hadi arama yap :)

13 Ekim 2012 Cumartesi

SPREY KUMAŞ BOYASI Merhaba arkadaşlar bir alış-veriş merkezinde gezerken sprey kumaş boyalarına rastladım..  Kumaşlarınıza desen yapmak,T-shırtlerinize baskı yapmak için kullanabilirsiniz..Baskı kalıbınızı hazırlayıp sprey boyaya bir dokunuşla baskınızı hemen hazırlıyorsunuz..Kuruması için yarım saat bekledikten sonra rahatlıka T-shırt'ünüzü giyebilir ve gönül rahatlığı ile yıkaya bilirsiniz..

SPREY BOYA YAPILMIŞ DESENLER
BASKI KALIPLARI11 Ekim 2012 Perşembe

YENİ ELBİSEM..

KUMAŞIM...

Yeni yapılacak elbisem..Çizimde görüldüğü gibi,kollar transparan 3/4 kol,kol üzerinde volanlı parça ve arka yaka"v"  şeklinde olacaktır.. Dantelli kumaş kullanıp içine süprem kumaştan astar çalışacağım..Elbisenin boyu diz hattında olacaktır..

8 Ekim 2012 Pazartesi

FORUM FASHION WEEK ve TÜLIN ŞAHIN

Yoğun ve güzel bir hafta sonundan sonra yine iş günü başlamış bulunmakta..Cumartesi baturay'ın günü olduğu için onu Cevahirdeki Atlantis eğlence merkezine  götürdük orada bol bol eğlendi..Ee tabi bize de eğlenmek kısmet oldu..Orada büyükler için köpekbalığı treni var bende ona bindim :) eğlenceli ve bi o kadar da korkunçtu....

   Pazar gününüde eşimle kendimize ayırdık. Baturayı ananesine bıraktık.Forum istanbulda 5-7 ekim tarihlerinde "FORUM FASHION WEEK"moda haftası defileleri vardı..Ben ancak pazar günü gidebildim..Gittiğim zamanda manken olan  Tülün Şahin oradaydı  top model nasıl olunur adlı dergisinin tanıtımını yapacaktı..Kendisi çok sıcak kanlı ve oldukça doğaldı.Ayrıca samimiyeti çok hoşuma gitti..İmzalı dergisinden de almak kısmet oldu.Ayrıca benim içinde güzel bir anı oldu..Her ne kadar adımı yanlış yazsada :))) Dergi çok güzel olmuş gerçekten..Emeklerine sağlık..
ımzalı dergim..
imza alırken kısa bir görüşme ben ve tülin şahın..                                                                                                                      


stil yarışması için hazırladığım tasarım

Tülin şahın'ın ardından sonbahar-kış defilesini izledim..Kıyafetler hoştu fakat sonuna kadar kalamadık..Çünkü oğlum bizi çok özlemiş ve bizi aramaya başladığı için eve dönmek zorunda kaldık....Unutmadan Boyner'ın yapmış olduğu bir stil yarışması vardı..Stilini tasarlayıp e-mail adresinle gönderiyorsun..Bende yaptım bakalım ne olacak..Hadi hayırlısı...