Sayfamdaki çalışmaları bulmak için hadi arama yap :)

14 Şubat 2014 Cuma

LEOPAR BLUZUM...
kalın kışlık kumaştan daha önceden dikmiş olduğum leopar bluzum severek kullanıyorum.tasarım ve kalıp kendim hazırladım.yakayı  kare degaje şeklinde hazırladım.yaka ile omuz dikişlerini zincir ile tutturdum ayrıca omuzda ayaklı mantar düğme kullandım..

13 Şubat 2014 Perşembe

YENİ ROMANIM...


Bir önceki ahmet ümit'in istanbul hatırası adlı romanımı sizinle paylaşmıştım.bir kitap bu kadar mı güzel ve akıcı olur.buradan yazımı okuyan siz değerli takipçilerime romanı şiddetle okumanızı tavsiye ediyorum.hele sonuç bir o kadar muhteşem,hüzünlü bitiyor.okuyacak olanlar için sonucu söylemiyorum ki, büyü bozulmasın...
sıra geldi yeni romanıma; ayşe kulin "gizli anların yolcusu"şimdilik 132 sayfasındayım 4 günlük kısa sürelerde okumakla geldim buraya gayet akıcı ve güzel gidiyor.roman okumayı gerçekten çok özlemişim.kitap okudukça insan yenileniyor..önceden de hep okurdum fakat malum anne olunca insan herşeyinden fedakarlık ediyor.artık bir nevide olsa rahatladığımız için kedimize daha çok zaman ayırabiliyoruz..

12 Şubat 2014 Çarşamba

RİVETLİ BOTLARIM...Yeni yılın vazgeçilmeyen rivetli yada zımbalı botları çok sevilir ve giyilir oldu..işe giderken her gün topuklu ayakkabı giymek  ve malum kış ayı olunca  ulaşım benim için zorlaşıyordu. uzun bir araştırmadan sonra kendime sıcak hissettiğim kendimle özleştirdiğim rahat botlarımın Flo da son bir adet ve 38 numara kalmış olması kısmetten başka bir şey değil di.Ayrıca 137.99 tl den 70 tl  almış olmamda beni daha çok mutlu etti..bilek kısımları süet olup üzerinde oksit rivetler bulunuyor..Taytla kotla,etekle gayet güzel kombin yapıp kullanabiliyorum.rahat ve sıcak tutuyorlar..