Sayfamdaki çalışmaları bulmak için hadi arama yap :)

21 Mayıs 2015 Perşembe

MASURA LASTİK DİKİM VİDEO


Bir önceki postta masura lastik takımının ardından,takılan lastiğin dikim şekli karşınızda...Masura lastiği ile yapılan büzgüleri seviyorum.

MASURAYA LASTİK TAKIMI...


Masura lastiğini,masuraya iplik sardırır gibi sardırıyoruz ve sonra masurayı mekiğe takıp çağanoza yerleştiriyoruz.Ancak dikkat etmeniz gereken şey burada; masura mekiğe takılınca mekiğin vidasını biraz gevşetmeniz lazım ki yapılan büzgü esnek ve güzel olması içindir.Aksi taktirde büzgünüz sert olur...Mekik çağanoza takılınca yine alt ipi üst kısma çıkarmak için yapılan işlemlerin aynısını yapıyoruz..dikiş uzunluğu ve genişliğini ben genelde 4 numaraya getirerek yapıyorum.bu tamamen size kalmış birşey..Bir sonraki postta görüşmek üzere...


20 Mayıs 2015 Çarşamba

PİKNİK ZAMANI...Tatiller fazla olunca :) bizde kendimizi doğaya atıp piknik yaparak ruhumuzu dinlendiriyoruz.Daha önce dikmiş olduğum jean gömleğimi giydim.Dikimine buradan bakabilirsiniz.

Kalbimin temizliğini görüyorsunuz dimi :) dışa vurmuşş


Baturay'da tüfeğini (oyuncak gerçek sanmayın biraz fazla gerçeğe benziyor çünkü) alıp tavşan avına çıkmıştı bu ne tesadüftür ki piknikte tavşana rastladık.:))) Tavşanda Hollanda cinsi bir tavşanmış uzun tüğlü..


                                                       At ile gezimiz ise muhteşemdi...